Hind: Alates kuni

Meeskond

Argo Allika

Büroo juht / Konsultant

Telefon: +372 5809 9115
E-post: argo.allika@kvpkinnisvara.ee

Mind paelub väljakutsuv ja palju huvitavaid kohtumisi pakkuv maakleritöö. Noore inimesena olen proovinud erinevaid ameteid, sealhulgas töötanud ka paljude eesti noorte unistustemaal Austraalias, kuid tõelise kutsumuse leidsin just maakleritööd tehes siin, Eestis. Kinnisvara alal töötades hindan võimalust inimestega suhelda ja anda oma panus tehingute õnnestumiseks. Olen sihikindel ja koostöövalmis ning veendunud selles, et leiame koostöös kliendiga tema vajadustele parimad lahendused.

Olen arvamusel, et heaks kinnisvaraspetsialistiks ei sünnita, selleks on võimalik saada ainult kogemusi ja teadmisi omandades.

Koolitused:

2019 – Alustava ettevõtja koolitus

2018 – Erinevad maaklerite koja koolitused
2018 – Kinnisvara ABC
2018 – Tippmaakleri koolitus. Lektor Leanika Järv

Ülle Allika

Vanemkonsultant

Telefon: +372 5595 3466
E-post: ylle.allika@kvpkinnisvara.ee

Olen Pärnu piirkonnas maakleritööd teinud kümme aastat, seega tunnen hästi kohalikke olusid ja inimesi. Tahan jätkuvalt oma teadmistele, oskustele ja suhetele toetudes pakkuda eelkõige Pärnumaa inimestele kõrgel tasemel maakleriteenust ning toetust ja professionaalset abi oma kodu leidmisel.

Loomult avatud inimesena väärtustan suhetes klientidega hoolivust, avameelsust ja usaldusväärsust. Maakleritöö pakub mulle huvitavaid väljakutseid ja võimalust olla oma erialal hinnatud asjatundja. Oma ala professionaalina on minu suurim soov aidata inimestel jõuda nende elu suurimate rahaliste tehingute eduka õnnestumiseni, klientide rahulolu on minu jaoks väga oluline.

Koolitused:

Iga-aastased Maaklerite koja koolitused

2014 Tippmaakleri koolitus

2011 Elari Tamme koolitus “Erinevad inimtüübid”

2007 – algaja maakleri koolitus